JESTEŚMY Palafox Trading

DOSTĘP DO WSZYSTKICH INSTRUMENTÓW FINANSOWYCH ZA JEDNYM KLIKNIĘCIEM:

KONTA STANDARDOWE, PREMIUM I BIZNESOWE

Nasze konta transakcyjne oferują różne poziomy korzyści, takich jak minimalna kwota kapitału potrzebna do rozpoczęcia realizacji transakcji, standardy technologiczne i wsparcie, funkcje platformy i wsparcie obsługi klienta.

PORÓWNAJ I WYBIERZ SWOJE KONTO

NARZĘDZIA I ANALIZA

W pełni wykorzystaj analizę transakcyjną, techniczną, fundamentalną i analizę sentymentu. Zyskaj wiedzę na temat sporządzania diagramów, zarządzania ryzykiem, ochrony kapitału, analizy wykresów, wzorców cen z przeszłości dających wgląd w przyszłe ceny.

Odkryj Analizę

WebTrader

Dedykowana platforma transakcyjna

Realizuj transakcje Forex za pośrednictwem WebTradera, platformy transakcyjnej w przeglądarce, bez potrzeby pobierania i instalacji. Zaawansowane pakiety diagramów i cen na żywo. Funkcje zatrzymania straty i pobierania zysków są dostępne dla wszystkich instrumentów, by chronić Twój kapitał transakcyjny.

Odkryj platformę WebTrader
Nasz zespół działa w branży transakcji online
od dekady. Jedną z rzeczy, których się nauczyliśmy, jest personalizacja naszych usług
na ile to tylko możliwe, tak aby każda osoba, która chce realizować transakcje za naszym pośrednictwem, mogła znaleźć odpowiedni pakiet usług związany z poziomem jej doświadczenia, wiedzy i kapitału
do zainwestowania.
Zacznij od najłatwiejszej strategii transakcyjnej lub łącz wiele strategii w różnych momentach dnia – wybór należy do Ciebie. Po pierwsze, porównaj dostępne strategie transakcyjne
i wybierz jedną najbardziej Ci odpowiadającą, aby rozpocząć.
Dział obsługi klienta to nasz największy powód
do dumy. Oddani pracownicy obsługi klienta pomogą Ci w znalezieniu najbardziej efektywnych rozwiązań. W przypadku jakichkolwiek niedogodności skontaktuj się z nami poprzez
e-mail lub zadzwoń.  Jeśli jesteś dostępny tylko
w określonym czasie w ciągu dnia, przekaż nam informację, a my oddzwonimy.

ZAPLANUJ TRANSAKCJE Z Palafox Trading

UPROŚĆ REALIZACJĘ TRANSAKCJI, PLANUJ Z WYPRZEDZENIEM

Trading plan jest narzędziem do podejmowania decyzji w ramach Twojej rutyny transakcyjnej. Pomaga Ci utrzymać kierunek w tym, jakimi aktywami handlować, kiedy otworzyć transakcje
i ile kapitału zainwestować w pojedynczą transakcję. Trading plan powinien być opracowany zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, celami, wiedzą, doświadczeniem i możliwościami inwestycyjnymi. Trading plan nie powinien być kopiowany przez innych kupców.

RYNEK FINANSOWY NAPĘDZAJĄ WIADOMOŚCI

Nie trać ani jednej okazji. Przekształcaj wydarzenia w zyski.

KONTA STANDARDOWE, PREMIUM I BIZNESOWE
NARZĘDZIA I ANALIZA
WEBTRADER, PLATFORMA DO TRANSAKCJI

ANALIZA TRANSAKCYJNA

ANALIZA TRANSAKCYJNA JEST PODŚWIETLONA, ZANIM PODEJMIESZ DECYZJĘ

Analiza fundamentalna wskazuje inwestorowi, czym handlować, a analiza techniczna – kiedy. Obie analizy dostarczają wielu spostrzeżeń, a wespół z analizą sentymentu zapewniają sposób rozumowania, na którym można oprzeć swoją decyzję.

STRATEGIE TRANSAKCYJNE

STRATEGIA WYMUSZA DYSCYPLINĘ TRANSAKCYJNĄ

OTWÓRZ KONTO I ZACZNIJ REALIZOWAĆ TRANSAKCJE
Z Palafox Trading!

Nasz zespół działa w branży transakcji online od dekady. Jedną z rzeczy, których się nauczyliśmy, jest personalizacja naszych usług, na ile to tylko możliwe.

HANDLUJ NA RYNKACH Z WEBTRADEREM

WEBTRADER, WIELOKROTNIE NAGRADZANA PLATFORMA TRANSAKCYJNA

Dzięki temu każda osoba, która chce realizować transakcje za naszym pośrednictwem, mogła znaleźć odpowiedni pakiet usług związany z poziomem jej doświadczenia, wiedzy i kapitału do zainwestowania.